top of page

Zadaj nam dowolne pytanie

Związane z rozliczaniem czasu pracy kierowców czy obsługą kadrowo-płacową. Odpowiemy mailowo lub skontaktujemy się telefonicznie w dogodnym dla Ciebie terminie. Nasi eksperci zadbają o najwyższy poziom udzielanych odpowiedzi.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy, email został wysłany.

biuro

Najczęściej zadawane pytania

Zebraliśmy dla Was najczęściej pojawiające się pytania dotyczące usługi rozliczania czasu pracy kierowców oraz dokumentacji związanej z wynagrodzeniami kierowców w transporcie krajowym i międzynarodowym.

01

Co zyskuję zlecając rozliczanie firmie zewnętrznej

Outsourcing usług - to rozwiązanie  pozwala zyskać niemałe oszczędności, daje dostęp do nowoczesnych technologii oraz najlepszych ekspertów a także pozwala na wykorzystanie zasobów własnej firmy na strawy związane z podstawową działalnością przedsiębiorstwa...

03

Co powinno znaleźć się w umowie o pracę kierowcy

Uszczegółowienie dodatkowych składników w przypadku kierowców jest bardzo ważne aby w poprawny sposób rozliczać czas pracy.

Przede wszystkim powinniśmy określić dodatkowe składniki wynagrodzenia tj. : ...

05

Jak rozliczyć wynagrodzenie zgodne z Pakietem Mobilności.

19 sierpnia 2023 roku w życie weszły kolejne przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców na terytorium innego kraju UE.

02

Jak przygotować się  do kontroli w firmie

Wspieramy naszych klientów podczas kontroli Inspekcji Transportu Drogowego, Państwowej Inspekcji Pracy oraz europejskich organów kontrolujących czas pracy kierowców. Jak wygląda kontrola oraz jak możemy pomóc przeczytasz w poniższym artykule...

04

Czym jest ewidencja czasu pracy kierowcy

Ewidencja czasu pracy kierowcy to dokument, który zawiera szczegółowe informacje o czasie, w którym pracownik wypełniał swoje obowiązki zawodowe. W przypadku kierowców powinien być sporządzony na podstawie zapisów na karcie kierowcy lub wykresówki.

06

Czym są wirtualne diety, jak stosować ulgi na ZUS i PIT ?

To określenie techniczne, nazwane tak na  potrzeby obliczenia przysługującej ulgi na składkę ZUS. Kwota obniżająca podstawę składek społecznych, tzw. ZUS wynosi obecnieć 60 euro za każdy dzień spędzony poza granicami kraju.

bottom of page