top of page

Kadry i Płace dla transportu

Co zyskujesz zlecając rozliczanie kierowców oraz obsługę kadrowo- płacową IdeaPro?

Skracasz czas oczekiwania na listę płac

Zlecenie zadań kadrowo-płacowych firmie zajmującej się jednocześnie rozliczaniem czasu pracy kierowców, przynosi szereg korzyści. Przede wszystkim, pozwala na znaczną oszczędność czasu i zasobów własnych, które możesz  skierować na rozwój kluczowych obszarów Twojej działalności. Przyspieszasz czas przygotowanie listy płac, jednocześnie masz pewność, że powierzasz to zadanie ekspertom zajmujących się wyłącznie branżą transportową.

Optymalizujesz koszty podatkowe

Odpowiednio przygotowane dokumenty, minimalizują ryzyko związane z ewentualnymi roszczeniami pracowników, optymalizują koszty podatkowe oraz znacząco ograniczają ryzyko nałożenia  kar administracyjnych podczas kontroli. Kolejną korzyścią jest znajomość przepisów dla branży transportowej, wiemy jak optymalnie dostosować Diety Wirtualne czy ulgi podatkowe, które są dopuszczalne w  Pakiecie Mobilności, co pozwala znacząco ograniczyć koszty pracownicze w transporcie międzynarodowym.

Zlecasz zadanie
ekspertom w tej dziedzinie 

Odciążymy Twoich pracowników od procesów księgowo- administracyjnych. W efekcie, będą mogli skupić się na swoich głównych zadaniach, mając pewność, że wszelkie aspekty kadrowo-płacowe są zarządzane profesjonalnie i bezpiecznie. Specjalistyczna obsługa kadrowa, zorientowana wyłącznie na specyfice branży transportowej, minimalizuje nie tylko ryzyko roszczeń pracowniczych, ale daje również gwarancję poprawnie przygotowywanej listy płac oraz rozliczeń, zapewniając jednocześnie pełną odpowiedzialność za powierzone zadania.

Wsparcie podczas kontroli ZUS

Doradzamy wielu firmom transportowym,  przeprowadziliśmy setki konsultacji, mediacji z pracownikami, nasi eksperci reprezentują naszych klientów podczas kontroli ZUS, Inspekcji Transportu Drogowego, Inspekcji Pracy czy służb kontrolnych z krajów UE. Doradzamy również w zakresie prawa pracy i komunikacji z urzędami.

Ile kosztuje usługa Kadry i Płace ?

Zadajesz sobie pytanie, ile to będzie Cię kosztowało?  Odpowiadamy, dużo mniej, niż gdybyś zlecił tą usługę w tradycyjnym biurze rachunkowym. Koszt obsługi oscyluje w okolicach 30-50 zł /m-c. Napisz do nas i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, po krótkiej rozmowie będziemy lepiej przygotowani aby przedstawić wstępną wycenę.

Z kim pracujemy ?

Nasza oferta kierowana jest wyłącznie dla  firm transportowych. Do grona naszych klientów należą firmy zatrudniające jednego kierowcę, jak również firmy zatrudniające setki pracowników. Doradzamy firmom w transporcie międzynarodowym oraz krajowy. 

Czy muszę wiązać się długoterminową umową?

Doskonale znamy problemy rynku transportowego, brak kierowców, zdarzenia losowe czy zmiany przepisów to dla Ciebie potencjalne zagrożenia, przed którymi chronią wyłącznie dobrze skonstruowane umowy. Z tego powodu jesteśmy elastyczni i bardzo często wprowadzamy w naszych umowach indywidualne zapisy. Możesz wybrać czy podpiszesz umowę na czas określony,  np. 12 miesięcy lub na czas nieokreślony z możliwością jej rozwiązania w dowolnym momencie.  

Zadaj nam dowolne pytanie

Związane z rozliczaniem czasu pracy kierowców czy obsługą kadrowo-płacową. Odpowiemy mailowo lub skontaktujemy się telefonicznie w dogodnym dla Ciebie terminie. Nasi eksperci zadbają o najwyższy poziom udzielanych odpowiedzi.

Dziękujemy, email został wysłany.

Co otrzymujesz w ramach usługi ?

01

Lista Płac 

Przygotujemy kompletną listę płac na podstawie ewidencji czasu pracy z kart kierowców uwzględniając dniówki, premie, przejechane kilometry, dostosujemy listę płac do Twoich potrzeb.

02

Wirtualne Diety

Po wejściu w życie tzw. Pakietu Mobilności, wprowadzono możliwość skorzystania z ulg podatkowych dla pracowników delegowanych, wykonujących przewozy międzynarodowe. Rozliczamy wynagrodzenia kierowców optymalnie podatkowo i zgodnie z Pakietem Mobilności.

03

Teczki osobowe

Teczki osobowe w przypadku firmy transportowej w dużym stopniu różnią się od teczki pracownika biurowego. Nasza oferta zawiera audyt teczek osobowych pod kątem wszystkich oświadczeń wymaganych w transporcie. Pomożemy skutecznie uporządkować dokumenty w Twojej firmie.

04

Wsparcie kadrowe

W ramach usługi przygotujemy wszystkie wymagane dokumenty od regulaminu pracy po umowę o pracę. Przekazujemy wymagane informacje na potrzeby instytucji państwowych ZUS, US, GUS, PFRON i inne. Doradzamy również w zakresie prawa pracy i komunikacji z urzędami.

Zaufali nam

images.png
logo-knioch-wh-1024x232_edited.png
380206aa13854e18a3cec82f8233e849.png
kg-logo.jpg
images (1).png
mc.jpg
nowe-logo-granatowe-e1686906783318-1024x
bba.png
bottom of page