top of page

Nasza misja

Jako firma świadcząca usługi w zakresie rozliczania czasu pracy kierowców, wspieramy Cię w osiągnięciu sukcesu twojej firmy. Rozumiemy , że jest to proces długofalowy , który wiąże się z wieloma wyzwaniami. Przyjmujemy je z determinacją i pasją, wierząc, że nasze zaangażowanie przynosi wymierne korzyści obu stronom. Staramy się, aby współpraca przyniosła stopniowe zyski, podobnie jak lukratywna inwestycja.

Czym się zajmujemy

Obszar naszych kompetencji

Outsourcing usług rozliczania czasu pracy kierowców oraz kadry i płace dla transportu. Nasze doświadczenie pozwoliło wypracować sprawdzone metody, którymi chętnie dzielimy się z naszymi Klientami.

Kto doradza i szkoli

W IdeaPro opieramy swoją usługę wyłącznie na własnej kadrze ekspertów z zakresu czasu pracy kierowców oraz kadr i płac. Nasz zespół to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Jak działamy

Dostosowanie dokumentacji to pierwszy i kluczowy element, który ma realny wpływ na optymalizację kosztów związanych z wynagrodzeniami kierowców. Neutralizuje ryzyko sporów z pracownikiem, oraz pomaga uniknąć kłopotów podczas kontroli.

Szkolenie kierowców to istotny punkt naszej usługi.

Z naszego doświadczenia wiemy, że błędy w rejestrowaniu czasu pracy, to nawet 30% wszystkich naruszeń kierowców. Poprzez szkolenie praktycznie z dnia na dzień eliminujemy ryzyko tzw. "miękkich naruszeń".

Przygotujemy comiesięczną ewidencję czasu pracy wraz z  analizą naruszeń kierowców. Twój opiekun będzie przygotowywał wszystkie rozliczenia, a Ty będziesz miał do niego stały telefoniczny dostęp. Wszystkie sprawy konsultujesz u jednej osoby, co znacząco usprawnia cały proces.

Referencje

MaxiCargo

Dream 

Drzymała 

bottom of page